Latvia

Festivāls 'Bauska Taste' tiek pārcelts uz 2021. gadu

Arī festivāls "Bauska Taste" pievienojas tiem šī gada Latvijas kultūras un izklaides notikumiem, kas tiek pārcelti uz 2021. gada vasaru, portālu "Delfi" informē rīkotāji.

"Covid-19 ierobežošana ir galvenais šī gada pasākums, kurā jāiesaistās ikvienam no mums, lai nākotnē atkal varam tikties un svinēt kopā būšanu droši," saka Jānis Dūmiņš, festivāla organizators un Bauskas Kultūras centra direktors.

Kā uzsver rīkotāji, vienlīdz svarīgi kā pats fakts par festivāla pārcelšanu, ir ziņa, ka šī gada galvenie mākslinieki un grupas ir apliecinājuši gatavību uzstāties festivālā "Bauska Taste" 2021. gada 31. jūlijā un 1 .augustā. Tāpat kā iepriekš bija plānots, arī nākamgad festivālā uz skatuves Bauskas pilskalnā kāps latviešu grupa "Instrumenti", tāpat savu dalību apstiprinājuši lietuviešu mūziķis "Daddy Was a Milkman", dziedātāja Aminata, grupa "Musiqq", latviešu grandžmūzikas pionieri – grupa "Pienvedēja piedzīvojumi", leģendārais mūziķis Igo, dziedātājas ANNNA, Patrisha, reperis ansis un latviešu džeza dīva Elza Rozentāle.

"Bauska Taste" tiek pieteikts kā ģimenei draudzīgs festivāls. "Tās ir ne tikai divas lieliskas mūzikas piepildītas dienas, bet arī aktīvā atpūta, nesteidzīgs laiks ar draugiem, priecīgi bērni, jaunas draudzības un īpašas maģijas piepildīts vasaras notikums," raksta rīkotāji.

Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto festivālu 2021. gadā.

Football news:

The APL conducted 1,130 tests for the coronavirus. No infected people were found
Lewandowski leads the list of top-5 European League Goalscorers this season. He has 29 goals
Bayern have won 10 matches in a row. The total score is 32:5
The Tigres goalkeeper will go to Newell's old boys if Messi returns there. He wrote such a clause in the contract
Bayern have scored 86 goals in 29 Bundesliga rounds, breaking their own 46-year-old tournament record
Liverpool is congratulated Gerrard's 40th birthday: Legend❤️
Muller had 18 assists in 29 rounds. This is The Bundesliga record since the statistics appeared