Ukraine

Перша партія американської нафти цього тижня відправиться у Білорусь

КИЇВ. 15 травня. УНН. Перша партія американської нафти на цьому тижні відправляється до Білорусі. Про це йдеться у заяві держсекретаря США Майкла Помпео, опублікованій у п'ятницю, передає УНН.

"На цьому тижні перша партія американської нафти відправиться в Білорусь. Ця конкурентна угода, укладена американським енерготрейдером United Energy Trading за сприяння американської фірми Getka і їх польського партнера UNIMOT, зміцнює суверенітет і незалежність Білорусі, демонструє, що Сполучені Штати готові надати торгові можливості американським компаніям, зацікавленим у входженні на білоруський ринок, і виконує зобов'язання, які Сполучені Штати дали Білорусі в лютому", - йдеться у заяві Держсекретаря.

За його словами, Сполучені Штати "настійно закликають Білорусь спиратися на прогрес, досягнутий у розширенні доступу американських підприємств на свій ринок, і провести ринкові, які лібералізують торгівлю реформи, необхідні для просування процесу вступу до СОТ".

"Ці події допоможуть Білорусі повністю розкрити свій торговий та інвестиційний потенціал і забезпечити її майбутнє. Сполучені Штати з нетерпінням чекають продовження зміцнення нашого партнерства", - йдеться у заяві.

Як повідомлялося в УНН, в березні поточного року транспортування нафти у Білорусь почала Україна.

Football news:

The management of the Premier League excludes the possibility of canceling the relegation this season
In 2001, Beckham played the best match for the national team. He was inspired by a girl with a unique disease-an inverted heart
Inter will get 15 million euros if PSG sell Icardi to another Italian club
Langle does not want to leave for Inter from Barcelona
Lineker on Messi: I am a fan of Ronaldo, but the title of the best player in the world can not even be discussed
Gianfranco Zola: Hazard and Willian suffered from Sarri's training
Barcelona wants to convince Artur to agree to a trade to Juventus for Pjanic